Voľné miesta

Lokalita

Technológia

Kontaktuj nás

Pokiaľ Ťa nezaujala žiadna z ponúkaných pracovných pozícií, ale máš záujem o spoluprácu, pošli nám svoj životopis a radi sa s Tebou stretneme.


Poslať životopis

Ako to presne funguje?

Zákazník

Konzultant IS

Analytik

Programátor

Tester

ServiceDesk 24

Petra | konzultantka IS

Momentálne pracujem na úlohe dochádzky v oblasti osobnej dopravy pre ČD a jej dcérske spoločnosti. V tejto aplikácii sú spracované dáta na sledovanie potrebných osobných údajov zamestnancov, plánovanie zmien, hodnotenie zmien a výstupom z aplikácie sú dáta potrebné na spracovanie miezd zamestnancov. Moja práca ma baví ako celok. Od komunikácie so zákazníkmi a užívateľmi, kedy sa snažíme nájsť najvhodnejšie riešenie konkrétnej funkcionality, až po kolektívnu prácu na zapracovaní zmien a ich následné testovanie. V prípade nového softwarového riešenia zaškolujem užívateľov a poskytujem im následnú podporu. Vo firme som spokojná, práca ma napĺňa. Oceňujem interpersonálne vzťahy s kolegami na pracovisku, ktoré sa utužujú na rôznych akciách usporiadaných firmou.

Martina | analytička

Na mé práci mě baví stálý těsný kontakt s provozem na železnici, neboť jsem tento obor vystudovala a v provozu jsem svoji praxi začínala. Velmi mě těší setkávat se denně se všemi mými kolegy, protože mne to neustále obohacuje lidsky i odborně a profesionálně se dále rozvíjím. Součástí mé práce v rámci našich aplikací je komunikace s jejich garanty a uživateli ze Správy železnic, řešení provozních závad a také sestavování zadání podle požadavků uživatelů a spolupráce při realizaci jejich řešení.

Oblíbila jsem si i firemní doplňkové akce, například pravidelný sportovní teambuilding na Baldovci. V minulosti jsem se zúčastnila několika dálkových štafetových běhů, kde jsme běželi pod vlajkou OLTIS Group.

Ivan | programátor

Programuji především v jazyku C++ a C#, jako databázi využíváme Oracle. Náplní mé práce je tvorba aplikací pro řízení železniční dopravy. Vzhledem k tomu, že pracuji na více projektech, je pro mě přínosem různorodost práce.

Z benefitů, které naše firma poskytuje svým zaměstnancům, oceňuji hlavně stravenky, posilovnu a možnost jazykového vzdělání. Dalším významným plusem jsou neformální a přátelské vztahy na pracovišti. Co slýchávám od svých známých, ne všude je to samozřejmostí.

Adéla | testerka

Na otázku, co mě na práci testerky baví, musím konstatovat, že je to právě to hledání a nalézání chyb. Pocit, že objevím něco, co tam být nemá nebo že to funguje jinak, než to fungovat má. Ideální by bylo, kdyby aplikace před příchodem na testování už žádné chyby neměla. Ale nežijeme v ideálním světě a práce testera svůj význam stále má. Cílem je v procesu programování/testování dotáhnout systém do stavu, že v něm chyby nejsou a můžeme ho předat zákazníkům do reálného provozu.

I když se naše firma za 15 let mého působení rozrostla, pořád funguje téměř jako rodinný kolektiv. Cítím se v ní dobře a stále líp, i když se tváře kolem nás občas prostřídají. Přátelské vztahy, společné zájmy – to vše je přidaná hodnota nad klasickým kancelářským životem :-).

Antonín | administrátor ServiceDesk

Na mé práci mě baví její rozmanitost. Nepracuji s jednou konkrétní aplikací, ale napříč všemi a vidím jejich vzájemnou provázanost. Monitorujeme okolo čtyř desítek služeb z různých pohledů, ať už uživatelského, aplikačního nebo systémového a mým úkolem je zajistit hladký chod těchto aplikací. Naše pracoviště funguje také jako přímé kontaktní místo pro zákazníky.

Na firmě se mi líbí férové jednání, neformální, příjemné prostředí a stabilita. Je tu pozitivní nálada a přátelská atmosféra.

Odoslať CV