Volná místa

Lokalita

Technologie

Kontaktuj nás

Pokud Tě nezaujala žádná z nabízených pozic, ale přesto máš zájem o spolupráci, pošli nám svůj životopis a rádi se s Tebou setkáme.


Poslat životopis

Jak to přesně funguje?

Zákazník

Konzultant IS

Analytik

Programátor

Tester

ServiceDesk 24

Petra Kabelova

Petra | konzultantka IS

Momentálně pracuji na docházkové úloze v oblasti osobní dopravy pro ČD a její dceřiné společnosti. V této aplikaci jsou zpracovávána data pro sledování potřebných osobních dat zaměstnanců, plánování směn, hodnocení směn a výstupem aplikace jsou data pro zpracování mezd zaměstnanců. Moje práce mě baví jako celek. Od komunikace se zákazníky a uživateli, kdy se snažíme najít nejvhodnější řešení požadované funkcionality až po kolektivní práce na zapracování změn a jejich následné testovaní. V případě nového softwarového řešení zaškoluji uživatele a poskytuji jim následnou podporu.

Ve firmě jsem spokojená, práce mě naplňuje. Oceňuji výborné interpersonální vztahy s kolegy na pracovišti, které se utužují na různých akcích pořádaných firmou.

Martina | analytička

Na mé práci mě baví stálý těsný kontakt s provozem na železnici, neboť jsem tento obor vystudovala a v provozu jsem svoji praxi začínala. Velmi mě těší setkávat se denně se všemi mými kolegy, protože mne to neustále obohacuje lidsky i odborně a profesionálně se dále rozvíjím. Součástí mé práce v rámci našich aplikací je komunikace s jejich garanty a uživateli ze Správy železnic, řešení provozních závad a také sestavování zadání podle požadavků uživatelů a spolupráce při realizaci jejich řešení.

 

Oblíbila jsem si i firemní doplňkové akce, například pravidelný sportovní teambuilding na Baldovci. V minulosti jsem se zúčastnila několika dálkových štafetových běhů, kde jsme běželi pod vlajkou OLTIS Group.

Ivan | programátor

Programuji především v jazyku C++ a C#, jako databázi využíváme Oracle. Náplní mé práce je tvorba aplikací pro řízení železniční dopravy. Vzhledem k tomu, že pracuji na více projektech, je pro mě přínosem různorodost práce.

 

Z benefitů, které naše firma poskytuje svým zaměstnancům, oceňuji hlavně stravenky, posilovnu a možnost jazykového vzdělání. Dalším významným plusem jsou neformální a přátelské vztahy na pracovišti. Co slýchávám od svých známých, ne všude je to samozřejmostí.

Adéla | testerka

Na otázku, co mě na práci testerky baví, musím konstatovat, že je to právě to hledání a nalézání chyb. Pocit, že objevím něco, co tam být nemá nebo že to funguje jinak, než to fungovat má. Ideální by bylo, kdyby aplikace před příchodem na testování už žádné chyby neměla. Ale nežijeme v ideálním světě a práce testera svůj význam stále má. Cílem je v procesu programování/testování dotáhnout systém do stavu, že v něm chyby nejsou a můžeme ho předat zákazníkům do reálného provozu.

 

I když se naše firma za 15 let mého působení rozrostla, pořád funguje téměř jako rodinný kolektiv. Cítím se v ní dobře a stále líp, i když se tváře kolem nás občas prostřídají. Přátelské vztahy, společné zájmy – to vše je přidaná hodnota nad klasickým kancelářským životem :-).

Antonín | administrátor ServiceDesk

Na mé práci mě baví její rozmanitost. Nepracuji s jednou konkrétní aplikací, ale napříč všemi a vidím jejich vzájemnou provázanost. Monitorujeme okolo čtyř desítek služeb z různých pohledů, ať už uživatelského, aplikačního nebo systémového a mým úkolem je zajistit hladký chod těchto aplikací. Naše pracoviště funguje také jako přímé kontaktní místo pro zákazníky.

 

Na firmě se mi líbí férové jednání, neformální, příjemné prostředí a stabilita. Je tu pozitivní nálada a přátelská atmosféra.

Odeslat CV